Dorobek naukowy in english

Mini-Market Insoft jest wówczas plan kasowy stworzony dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w interesach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, i inne czynności są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w interesach to rozwiązania zbudowane z propozycją o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź realizujących działalność w kształcie franczyzowym. W takim programie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów mamy szansę automatycznego mienia spośród wszystkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi istnieć przeznaczany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić określone i mogą być udzielone ich parametry, można przypisać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w handlu przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwoli na podgląd stanów produktów w momencie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na koniec, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy miały zbyty, ile pieniędzy uważa się widzieć w kasach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.