Krajalnica do cebuli

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do ostrych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny gość może zostać już wdrożony w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:
– wymiary 635 x 500 x 495 mm
– klasa bezpieczeństwa to IP33
– ciężar urządzenia 39 kg
– grubość krojenia od 0 do 28 mm
– stół podawczy 300 x 250 mm
– moc silnika 250 W
– długość ostrza noża 300 mm

novitus deon

Krajalnica wytwarzana jest w dwóch wersjach.
Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów.
Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą.
Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do zrobienia w niedalekim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego.
Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na słabym poziomie.
Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto.
Do krajalnicy proste są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie wznosi się z wielu elementów, które potrafią stać wymienione w sukcesu uszkodzenia lub awarii.
Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.