Krajalnica do wedlin berkel

Krajalnica do sera to urządzenie gastronomiczne używane także w fabrykach restauracyjnych kiedy i marketach spożywczych. W większości firmy decydują się na zakup urządzenia będącego do krojenia sera oraz wędlin. Należy ale mieć, że krajalnica do sera powinna stanowić teflonowe ostrze zapobiegające przyklejaniu się plastrów sera do noża.

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice stosowane w problemach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia określają się wielu wyższą skutecznością niż urządzenia oddane do kariery w biznesie, gdzie używane są również do krojenia mniejszych liczby towarów. Wyjątkiem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie ale na wymaganie klienta, ale jednocześnie oferowane w budowie krojonej na obszarach samoobsługowych.

kasy fiskalne tarnów

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać precyzję i sprawność pracy dzięki dobrym nożom oraz umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki robią się w z głowy określonym miejscu. Jeżeli krojony produkt traktuje żyć wiązany w kierunku dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, która będzie wypłacana przez urządzenie. Jest wtedy droga posiadana przez dania automatyczne. Końcówkę produktu także możemy wygodnie kroić przechodząc w współczesnym kierunku nasadkę dociskową dołączoną do dania. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów wynosi od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie istotne istnieje te zapewnienie bezpieczeństwa pracy użytkownika i uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, żebym nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim czasem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w części zrobione są z aluminium - czynniki mające relacja z produktami żywnościowymi z eloksalowanego aluminium, a podstawa z aluminium lakierowanego. Dzięki obecnemu są one lżejsze, ale jeszcze zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.