Krajalnica hendi

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak i słabe materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została skonstruowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zajmują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich moc. Inne elementy zostały wyprodukowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest i urządzona w profesjonalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego tylko jak otrzymuje się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.