Krajalnice ostrzenie

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuację i średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest relatywnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do cięcia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i ciała, a z przeznaczeniem zapewne istnieć używany i do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i utworzone z naprawdę trwałych, łatwych w praniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego narzędzia, jaki posiada wolną relacja z żywnością, jest spowodowany z punktów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz korzystał tego problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią efekty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić akcesorium do tego, by znów działało "jak nowe".