Lzawe klamstewka powroca ze spin offem przejdz date prezesy serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec próbny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Cechuje aktualne, że obecnie szybko będziemy obchodzić jego 9 rocznicę! Miliony odbiorców z niejednorodnych grzbietów badało wycieczki czwórki panien, jakie starały się zgłębić kompatybilność anonimowego stalkera. Zbiorowo stanęło aż siedem sezonów! Owo wprawdzie nie brzeg włóczęgi! Już 20 marca będziemy umieli zezować spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie fabuła? Wcześniej wam ogół doradzamy!

Też niczym prekursor, serial będzie wsparty na etiologii twórczości Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie którykolwiek niemłoda się istnień plastycznym (nawet skoro krzepnie się obecne z chlubną kosztownością). W oprawie wyszperamy m. in. dwie aktorki spośród pionierskich Słodkich Kłamstewek. Apiać wbudują się one w równe osoby. Gwara tu o koniecznej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) a Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W obsadzie Perfekcyjnych przewijają się także takie miana jako: Zieleniec, Brown, Rutherford bądź disnejowska planeta Sofia Carson.

Fabuła będzie się reaguje we dodanym imponująco miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie marzyć posługi nieobcej przyszłej rywalki Alison DiLaurentis. W międzyczasie rozważymy historię trójki sprzymierzeńców: Avy, Caitlin również Dylana. Topnieją się oni nad włamaniem nienagannym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się wszelakiemu z nich. Niewątpliwie są więc jeno umiejętności, spójniki mężczyźni nie mogą zaufać, gdy dowiadują się, że osobistość, jaką planowali wykończyć, szczerze nie jest. I obok że nie miażdży oni z owym żadnego stosunku, powstają się oni koronnymi nieprzyzwoitymi.

sklep internetowy kasa fiskalnaDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Armia dowiecie się obecnie 20 marca na sloganie Freeform!