Maszyna wilk cena

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-erp-kadry-i-place-w-firmie/Sage Symfonia ERP Kadry i Płace w firmie | Systemy ERP | POLKAS

Wilk do ciała to maszynka do prowadzenia mięsa oddana do użytku profesjonalnego, będąca samo spośród najważniejszych urządzeń do obróbki mechanicznej żywności.

 

Wykorzystywane są one zwłaszcza w części gastronomicznej – restauracjach, cateringach, hotelach i salach weselnych i sklepach mięsnych, supermarketach, a też zakładach żywienia zbiorowego np. szpitalach i szkołach, gdzie niedozwolone jest używanie zwykłej maszynki do prowadzenia mięsa. Charakteryzują się dużą wydajnością, praktycznym doborem ustawień oraz precyzją wykonania, pozwalająca na proste zajęcie w czystości. Wydajność mielenia mięsa prze tego standardu maszynę może liczyć nawet 350 kg/h. Najlepsze przykłady są możliwość pracy ciągłej przez kilka godzin i system schładzający, zapobiegający przegrzewaniu się mięsa podczas mielenia. W części sprawione są ze stali nierdzewnej lub aluminium oraz stanowią opcję zmiany zakupów na lewe bądź prawe, antypoślizgowe nóżki i bezpieczeństwo silnika przed przegrzaniem wraz z przyciskiem resetu w sukcesie zacięcia się urządzenia podczas pracy.

Istotnym wyjątkiem jest podajnik, którego rozmiar i pojemność znacznie oddziałuje na szybkość i efektywność pracy. Niezależnie od mocy urządzenia a jego szanse przerobowych mięso przygotowane do mielenia w wilku pragnie istnieć wcześniej pozbawione kości i skóry. Rozdrabniane mięso prawdopodobnie stanowić skuteczne, gotowane lub mrożone.

Maszynę do mielenia mięsa uzupełniamy o moc rodzai praktycznych akcesoriów takich jak różnej wielkości sitka, przystawki do napychania kiełbas lub szatkowania warzyw. Urządzenie posiada wyłącznik awaryjny i funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku braku napięcia elektrycznego. Maszyna i urządzenia muszą spełniać działa w gastronomii normy oraz posiadać dobre atesty umożliwiające je do kontaktu z żywnością.

Sklepy oferujące wilki do mięsa oferują bardzo silny wybór tych narzędzi. Przed zakupem warto zastanowić się nad wyborem akcesoria do swoich potrzeb i charakterze prowadzonej kampanie. Dzięki nim budzone obróbce mięso jest pięknej klasie i pozbawione sztucznych konserwantów i barwników.