Program firma ibiznes

PC Market firmy Insoft to najbardziej podatny program, także dla młodszego biznesu kiedy także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny istnieje w rozmiaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju jednostki można ustawiać ją o nowe elementy. PC Market jest łagodnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim okresie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci ostatnie wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najniższe ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile stanowi Ci także wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką kwotę pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród usługi kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najlepszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i łatwy w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest czysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a jeszcze wszystkiego rodzaju sprzętem, który można napotkać w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.