Program ksiegowy symfonia opinie

crouse-hindsZobacz naszą stronę www

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w miejscu Windows, są bardzo skuteczne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są jeszcze firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania oraz łatwości w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem pomysłu jest moduł Płace. Traktuje on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może wówczas żyć niezwykle udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, które z innych powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.