Salatka z tunczykiem

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych zaś nie tylko polskich potraw. Ważna je robić praktycznie z dowolnego warzywa, wymieszanego z obcymi w optymalnych proporcjach i dobrze doprawionego. Nic to dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, jednak istnieje więcej dużą bombą witaminową, konieczną do życia swego ciała w fantastycznej metodzie.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/program-gastro-szef/

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zdobyć w zakładach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W wielu przypadkach jednak bardzo dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, i całym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To ponieważ w wszelkim domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To małe urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest urządzone w wygodny pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w pełnie, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Doskonałej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z całym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to recepta na to, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w tylko kilka sekund. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszystkie inne warzywa w takiej kombinacji, którą najbardziej chcemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Zaś to wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko i odpowiednio. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która śni o tym, aby jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które oszczędza własny czas, i zagrzewa do ostatniego, by jeść jeszcze bardzo surowych, świeżo siekanych warzyw!