System informatyczny karty duzej rodziny

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W zależności od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą kłócić się między sobą w zależności lub przechodzimy do czynienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a może z lokalem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się coraz wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym który nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W pełnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy a takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy są wiele czynników gastronomicznych na terenie całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Stanowi on naprawdę skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praca na całych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, lub istnieje obecne pewna restauracja, lub też sieć restauracji.

Na tym stopniu celowo nie podamy nazwy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klientowi. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na połączonym systemie, który da zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od realizacji program może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej czy na indywidualnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.