Szlaki turystyczne harrachov

Miłośnicy przemierzania świata na dwóch kółkach są poważne ofercie w zasięgu zwiedzania Polski tym zabiegiem transportu. Jeśli i czują niedosyt, czy więcej chcą rozwinąć swoje rowerowe szlaki więcej o środowiska poza granicami Polski, powinny nauczyć się z poniższą listą. Niniejszym przedstawiamy państwu listę obejmującą najpiękniejsze i najprostsze szlaki rowerowe w Europie, które stanowczo powinno się dołączyć do własnej listy przemierzonych rowerami terenów.

Węgry, szlak wokół Balatonu – ścieżka ta liczy sobie jakiś 200 km długości plus jest sama z bardziej oczywistych także nowoczesnych tras rowerowych na Węgrzech. Czas przemierzenia całości trasy przez doświadczonego cyklistę wynosił będzie jakiś 3 dni, niezbędne więc będzie urządzenie się w namiot lub specjalne fundusze na wartość noclegu.
Francja, trasa z Luchon do Bajonny – Francja jest idealna nie wyłącznie dla cyklistów, jednak zwłaszcza dla miłośników dwóch kółek przygotowała wyjątkowy, malowniczy szlak rozciągający się na około 325 km. W jego skład wchodzi między innymi Col du Tourmalet, drink z najbardziej prestiżowych podjazdów Tour de France, którego wysokość wynosi 2115 m.n.p.m. i nachyleniu 10%.
Belgia, flamandzka trasa rowerowa – rejon obecny stanowi zapewnij dobrym z artykułu widzenia cyklistów, ma bowiem wiele malowniczych szlaków rowerowych, dzięki którym nie tylko zaspokoimy potrzebę podróżowania na rowerze, lecz więcej będziemy brali nadzieja podziwiania przepięknych, flandryjskich rejonów. Najbardziej modny szlak belgijski ma długość około 220 km.
Norwegia, fiordy i Góry Skandynawskie – trasę rowerową wzdłuż najdłuższego fiordu Norwegii (czyli Sognefjord) można w niniejszym przypadku połączyć ze zwiedzaniem średniowiecznego kościoła, który został napisany na listę UNESCO, dzięki temu nie tylko potrzeba podróżowania rowerem zostanie zaspokojona, lecz i chęć poznania tradycji i najwyższych zabytków świata. Całość szlaku wzdłuż fiordu wynosi około 203 km.

Przedstawione szlaki rowerowe w Europie są jedynie namiastką tego, co może zwiedzić i cenić podróżnik, zabierający się na rowerowe wycieczki. Warto więc wyposażyć się w wzory i dołożyć do zakładek w wyszukiwarce internetowej fora oraz serwisy, które regularnie uaktualniają dane o nowych ścieżkach rowerowych w rogu również na świecie.