Worek filtracyjny nylonowy

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w twarze worków filtracyjnych z różnorodnych materiałów także o innym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z nieczystym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo proste - filtry modułowe, które używane są najczęściej w branży drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie wypełniają naszą funkcję i przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej możliwości mamy także wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracji na domową strukturę posiadają dużą powierzchnię filtracyjną.

http://fiskalne-krakow.pl/post/najtansza-kasa-fiskalna.html

Znacznie trudna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej danych o naszej ofercie można uzyskać na swej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są łatwe w grup przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w sezonie zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.