Z pojemnika mozna wybrac lyzka do lodow 40 kulek

http://centrumnatura.com.pl/polkas/Pl/produkt/kotleciarka_do_miesa_ma-ga_km27/

Dozowniki celkowe to popularnie wykorzystywane urządzenia. W współzależności od projekcie i stylu potrafią być przekazane do produkcji różnych zadań.

Dozownik celkowy przeznaczony jest do szczelnego zamykania zbiorników pyłu, które pracują w warunkach ciśnienia innego niż ciśnienie atmosferyczne. Dzięki tym urządzeniom możliwie jest opróżnianie zbiorników bez potrzeby dekompensacji. Temperatura miałów nie pewno stanowić doskonalsza niż 200 stopni Celsjusza także nie potrafi stanowić mowy o agresywności pyłów.

Zasada działania dozownika celkowego jest dosyć prosta. Pył ze zbiornika wchodzi do dozownika przez otwór wlotowy. Dalej stanowi on poruszany w celkach ze skrzydełkami obracającego się bębna.

Dozowniki celkowe uznają zbyt zajęcie w porządek ciągły dozować materiały sypkie i drobnoziarniste. Będą zatem w szczególności ziarna zbór, mleko w proszku, przyprawy, ziele angielskie, pieprz, cukier, kazeina, sól, pyły filtracyjne itp. Dozowniki znajdują wykorzystanie na dowolnym kroku realizacji, także w dziale działania technologicznej linii pakowania produktów, w dziedzinie ważenia oraz dozowania i transportu pneumatycznego.

Często są również stosowane, jako tzw. śluzy odcinające sfery robocze o własnych ciśnieniach. Ważna je zbierać np. na wylocie z cyklonu, z filtra odpylającego lub suszarki. Znajdują również zastosowanie przy opróżnianiu zbiorników.

Drinkom z wyjątków wyposażenia dozowników celkowych potrafi stanowić skrzynka elektryczna z falownikiem. Dzięki niej wolno z możliwością dostosować wydajność dozownika do naszych potrzeb. Dozowniki spełniają wszystkie normy higieniczne oraz normy bezpieczeństwa przewidziane przepisami prawa.