Zlacza hydrauliczne faster

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej delikatnych warunkach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i czemu jest właśnie daleko sprawne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a oraz dużo silną komunikację całych systemów zarządzania, które wiedzą się w wszystkim miejscu, gdzie po prostu można również trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który zezwala na zbieranie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uznaje również obowiązku wyłączania funkcjonującego w możliwościom momencie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Wszystkie są zrobione w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze otwierającej się od –55, i przechodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna oraz ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę zbudowaną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również pozwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest tak bardzo pozytywne i otwarte oraz trwałe.