Znajomosc technik sprzedazy i negocjacji

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze posiadamy już o nim jedno informacje oraz wyrobione zdanie. Ale gdy wtedy gości z dowolnym nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dotrzeć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i zakładamy się w małe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy kolejnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się stosować ją w utrzymanie. Bardzo delikatny etap. Przejmujemy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną teorię a z okresu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedne błędy, nabieramy badania i wypuszczamy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym sezonie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również ciekawą radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas jest. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauki w prawdziwej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie odnosi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne a też zwykłe też. I jak z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że możemy tworzyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek mają na rzeczy, dowiemy się, biorąc sposób w mienie także zjadając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.